Volné pracovní místo  Referent komunitního plánování

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 23 390 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Stručný popis pracovní pozice:
Realizace činností v rámci procesu komunitního plánování v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, komunitním plánem a souvisejícími předpisy.

Požadované vzdělání:
  • ukončené VŠ vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu

Požadavky na uchazeče:
  • znalost platné legislativy v oblasti komunitního plánování a sociálních služeb
  • praxe v oblasti komunitního plánování a sociálních služeb u územního samosprávného celku vítána
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • pečlivost, důslednost, asertivita a psychická odolnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • časová flexibilita
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet)
  • řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Upozorňujeme: Na volné pracovní místo je vyhlášeno výběrové řízení, více na použijte odpovědní formulář v sekci informace pro občany/volná pracovní místa.

Přihlášku s požadovanými náležitostmi a doklady je nutno doručit v uzavřené obálce označené v levém horním rohu nápisem "Výběrové řízení - referent komunitního plánování - NEOTEVÍRAT" do 20.05.2024 na adresu: Městský úřad Český Těšín, nám. ČSA 1/1, 737 01 Český Těšín, nebo přímo na podatelnu uvedeného úřadu do 20.05.2024, do 17:00 hod.
Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Referent komunitního plánování?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Iveta Stafinski z Město Český Těšín

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referent komunitního plánování

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.