Volné pracovní místo  PROVOZNÍ MANAŽER/MANAŽERKA

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Životopisy zasílejte ma email: Lucie Szoma použijte odpovědní formulář

Náplň práce: provozní pracovník řídí, koordinuje a kontroluje plynulost a efektivnost provozu, personálně zajišťuje chod provozu a dohlíží na dodržování kvality poskytovaných služeb.

Požadujeme: dobré komunikační a vůdčí schopnosti, psychickou odolnost, orientaci v gastronomii, samostatnost, praxe v gastronomii není nutná, ale vítána

Nabízíme: zvýhodněné stravování, pružná pracovní doba, možnost využívání firemního vozidla, firemní tarif, odborné kurzy.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku PROVOZNÍ MANAŽER/MANAŽERKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Szoma, jednatel z VACHMAL spol. s r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROVOZNÍ MANAŽER/MANAŽERKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.