Volné pracovní místo  Programátor průmyslových robotů a kamerových systémů

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • návrh a programování robotů a kamerových inspekcí
  • navádění a kalibrace robotů pomocí kamerových systémů
  • testování a ověřování proveditelnosti požadavků zákazníka
  • návrh hardwaru pro požadované aplikace, úzká spolupráce s programátory a konstruktéry
  • účast při oživování a uvádění strojů do provozu, instalacích u zákazníka
  • technická a servisní podpora u dodaných aplikací
  • spolupráce napříč odvětvími při návrhu a vývoji strojů
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí) technického směru (strojírenství nebo elektro výhodou)
  • zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace a robotiky výhodou
  • dobrá znalost průmyslových robotů a robotických řešení, optických a kamerových systémů HW a SW (znalost Epson, Fanuc, ABB, Kuka, VISION & Control výhodou).
  • zkušenosti a kladný vztah k programování
  • schopnost porozumět funkcím stroje v širších souvislostech
  • týmovou spolupráci, kreativitu, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • chuť neustále se učit novým věcem, znalost AJ výhodou
Nabízíme:
  • různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
  • práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
  • zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
profesní a technický rozvoj s možností karierního postupu
  • jazykové kurzy (AJ)
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
První kontakt zájemce se zaměstnavatelem: e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Programátor průmyslových robotů a kamerových systémů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radmila Sasáková z STROZA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Programátor průmyslových robotů a kamerových systémů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.