Volné pracovní místo  PRACOVNÍK / PRACOVNICE LAKOVNY A VÝSTUPU ZBOŽÍ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 31.5.2024 V 10,00 HODIN, 3.PATRO VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO JIČÍN, NA ÚP ČR KOP JIČÍN, HAVLÍČKOVA 56, JIČÍN

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 21 300 Kč / měsíc

Možnost pracovního pohovoru v průběhu měsíce května po tel.domluvě s koordinátorem p.Vasyl Leno použijte odpovědní formulář .

Prvotní kontakt - telefonicky, od 8:00 do 16:00 hodin.
Náplň práce:
-navěšování kol dle plánu lakovny
-kontrola a balení kol
Požadavky:
-manuální zručnost
-dobrý zdravotní stav

Pozice je vhodná pro občany EU, pro absolventy a i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK / PRACOVNICE LAKOVNY A VÝSTUPU ZBOŽÍ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 31.5.2024 V 10,00 HODIN, 3.PATRO VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO JIČÍN, NA ÚP ČR KOP JIČÍN, HAVLÍČKOVA 56, JIČÍN?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Sochová z Manuvia Job s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK / PRACOVNICE LAKOVNY A VÝSTUPU ZBOŽÍ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PROBĚHNE DNE 31.5.2024 V 10,00 HODIN, 3.PATRO VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO JIČÍN, NA ÚP ČR KOP JIČÍN, HAVLÍČKOVA 56, JIČÍN

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.