Volné pracovní místo  Pracovník/ice v sociálních službách

Lokalita Český Krumlov
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 500–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • podíl na přímé realizaci poskytování sociální služby dle z. č. 108/2006 Sb., o soc. službách, ve znění pozd. předpisů
  • přímá práce s uživateli, poskytování základního sociálního poradenství
  • individuální plánování
  • dokumentace a administrativa
  • revize standardů kvality sociální služby
  • propagace sociální služby

Požadujeme
  • SOU nebo SŠ vzdělání, v ideálním případě v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o sociálních službách (praxe v sociální oblasti a kurz pracovníka v soc. službách výhodou)
  • znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, orientace v problematice sociální práce
a legislativě
  • trestní bezúhonnost
  • otevřený a vřelý vztah k cílové skupině - osoby se zdravotním znevýhodněním, dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu se dále vzdělávat
  • zodpovědnost, otevřenost a flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, empatie
  • dobrý psychický a fyzický stav, schopnost zvládat zátěžové situace
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: Po splnění podmínek týden dovolené navíc, supervize a odborný dohled, profesní rozvoj, profesionální přístup s přátelskou atmosférou, zajímavou a kreativní práci

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024 do 30.6.2025

Máte zájem o nabídku Pracovník/ice v sociálních službách?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Štěpánka Faflová z Charita Český Krumlov

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ice v sociálních službách

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.