Volné pracovní místo  Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 9 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: Úzká spolupráce se sociálními a zdravotními pracovníky. Pomoc s plněním a vyhodnocováním individuálních plánů. Účast na kontrolních konzultacích a pomoc s řešením případných nejasností. Vedení individuálních a skupinových aktivity zaměřených na sdílení vlastní zkušenosti s nemocí. Poskytování individuální podpory klientům v procesu získávání a udržení si zaměstnání na základě vlastního příkladu a své motivace. Pomoc k uzdravení klientů vlastním příběhem zotavení, spolupodílení se na organizaci programů, nabízení podpory klientům při sestavování jejich rehabilitačního nebo krizového plánu, přinášení svého pohledu na potřeby klientů, účast na poradách týmu, intervizí, supervizí.
  • Požadavky: Osobní zkušenost s duševním onemocněním z okruhu psychóz, duálních diagnóz či bipolárních poruch (zkušenost s hospitalizací výhodou), stabilizovaný zdravotní stav, schopnost a ochota mluvit o své nemoci. Vysokou míru empatie. Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost. Kreativitu a zodpovědnost. Schopnost zvládat stresové situace. Pozitivní myšlení, týmovou spolupráci. Ochotu dále se vzdělávat.
  • zkrácený úvazek 15 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Benefity: dovolená navíc
  • Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Mgr. Jurečková, tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Radka Jurečková z Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.