Volné pracovní místo  Pomocní pracovníci v obchodě

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
e-mail: použijte odpovědní formulář ,
osobně: Tř. 5. května 1156, Pečky.

Požadujeme:
Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, vietnamština - výhodou.

Náplň práce:
Komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost, doplnění zboží, čištění a údržba povrchů a zařízení.

Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem, možnost pracovat o víkendu.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.4.2023

Máte zájem o nabídku Pomocní pracovníci v obchodě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Cao z HANGÁR PEČKY s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pomocní pracovníci v obchodě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.