Volné pracovní místo  Podsládek v malém řemeslném pivovaru

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–36 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Předpoklady:
  • technická a manuální zručnost
  • schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat v potravinářství
  • samostatnost a odpovědnost při pracovních výkonech, vyučení a zkušenosti v potravinářském oboru výhodou
  • fyzická zdatnost
Dokumenty na pohovor:
  • výpis z rejstříků trestů (max 1 měsíc starý)
  • aktualizovaný životopis
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
Náplň práce: stáčení piva do obalů, šrotování sladu, mytí obalů, manipulace s materiálem, úklid výrobních a skladovacích prostor, sanitace pivovarské technologie, převádění piva mezi tanky, vaření piva
Nabízíme: uplatnění v zavedené společnosti, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu, 20 dnů dovolené
Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Vojtěch Hendrych - použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Podsládek v malém řemeslném pivovaru?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Vojtěch Hendrych z Hendrych & synové s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Podsládek v malém řemeslném pivovaru

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.