Volné pracovní místo  Pizzař/ka

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
příprava a pečení pizzy - (pizza se dělá strojově - ne ručně).

Požadujeme:
chuť učit se, elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (rádi profesionálně zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst.
Vzdělání v oboru kuchař, popř. pekař - vítáno.

Telefonický kontakt možný každý den od 8:00 do 17:00h

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Pizzař/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Šubin z Pizza for you s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pizzař/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.