Volné pracovní místo  OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ (M+Ž)

Lokalita 43601, Litvínov
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:
  • míchání surovin (míchač), kontrola nanášení asfaltové směsi, obsluha navíječky (navíjení pásů do rolí), balení, paletizace, odvoz hotových výrobků do skladu

Požadujeme: ochotu vykonávat fyzickou práci ve 3-směnném provozu
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě odvedené práce
možnost pracovního postupu
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, příspěvek na sport/kulturu/volný čas
PRVNÍ KONTAKT: zaslat životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář - Zelingerová Kateřina (telefonicky pouze v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod.)

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 5.6.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ (M+Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Zelingerová z BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ (M+Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.