Volné pracovní místo  Dělník ve výrobě (obsluha stroje - výrobce netkané textilie)

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 125–195 Kč / hodinu

MITOP, akciová společnost výrobce technických tkaných i netkaných textilií, geotextílií, filtrační textílií, papírenských plstěnců, technické konfekce, vpichované plstě a zabývá se i tkaním, soukáním, předením, aj.
přijme zaměstnance na pozici:
Výrobce netkané textilie (tj. obsluha výrobní linky)
  • Práce vhodná pro muže z důvodu velké fyzické zátěže při manipulaci s materiálem
Náplň práce: Obsluha stroje na výrobu netkaných textilií
Požadujeme:
  • zodpovědnost a samostatnost, pracovitost, schopnost učit se novým věcem
  • základní znalost obsluhy výrobních strojů, výhodou znalost programování
  • minimálně základní vzdělání, praktická škola
  • nutnost být bez zdravotního omezení (práce v hluku a v noci)
Nabízíme:
  • pracovní doba - ranní 6-14h, odpolední 14-22h, noční 22-6h
  • základní mzda + příplatky za směnnost, + případné vedení směny + stravenkový paušál v hodnotě stravenky 120 (tj.66 Kč/den) peněžní formou do mzdy
  • 5 týdnů dovolené / rok
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení na dobu neurčitou
Kontakt:
personální oddělení

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné
  • Jiné
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity

  • Jiné výhody - stravenkový paušál do mzdy
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené / rok

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 1.6.2025