Volné pracovní místo  OBSLUHA MÍCHACÍHO STROJE

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 27 000–33 000 Kč / měsíc

Náplň práce: příprava těsta dle receptur, navažování surovin, obsluha lisu na výrobu sušenek
Požadujeme: manuální zručnost a zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem, týmového ducha
Nabízíme: jistotu stabilní firmy, náborový příspěvek 20 000 Kč, osobní ohodnocení každý měsíc
příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, možnost výhodného tarifu pro rodinu
příspěvek na dětské tábory, společenské týmové akce 2x do roka, každý týden vitaminová bomba v podobě ovoce, sleva na výrobky, Multisport

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA MÍCHACÍHO STROJE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Simona Flusková z PERNÍK s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA MÍCHACÍHO STROJE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.