Volné pracovní místo  OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–34 000 Kč / měsíc

Životopisy zasílejte na email použijte odpovědní formulář Více informací na tel. použijte odpovědní formulář (v době
8:00-13:00 hod.)
Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, praxe v oboru výhodou

Náplň práce: obsluha konvenčních soustruhů, soustruh hrotový – SN 40, SU50, POREBA 90, soustružení jednoduchých i složitých součástí (hřídel, otvor), výroba úkosů, osazení, kuželů, závitů metrických i „G“ a „R“, dodržování výrobní přesnosti IT 8,9

Nabízíme: mzdové ohodnocení 30.000 - 34.000 Kč (včetně pohyblivé složky), zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, bezúročná půjčka

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Anna Krejčířová, personalistka z Strojírny Prostějov, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA - SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.