Volné pracovní místo  Mzdový/á účetní

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • vedení mzdové agendy včetně související administrativy
  • zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou
  • příprava dokumentů spojených s nástupem a výstupem zaměstnance
  • komunikace s příslušnými institucemi
  • výpočet srážek a odvodů
POŽADUJEME:
  • středoškolské vzdělání
  • komunikativnost, samostatnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci
NABÍZÍME:
odpovídající motivační platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, přátelský kolektiv, možnost seberealizace. Další benefity:
  • dotované jídelní a svačinové automaty
  • dotované automaty na teplé nápoje
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • odměny za pracovní a životní jubilea
  • vánoční prémie
  • firemní akce pro zaměstnance
  • přátelské prostředí a stabilita
  • profesní uplatnění pro všechny věkové kategorie
  • permanentky na hokej a do lázní k zapůjčení

MOŽNOST PRODLOUŽENÍ DOBY URČITÉ.

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - dotované jídelní a nápojové automaty, firemní akce, permanentky na hokej

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Mzdový/á účetní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Ondrová z BOHEMIA OKNO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mzdový/á účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.