Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

KO: Hotáková Blanka Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Co bude Vaším úkolem:
  • montáž oken, dveří a stínící techniky u koncových zákazníků
  • drobné zednické práce a začišťovací úpravy (úprava ostění)
  • servisní úkony a odstraňování drobných vad
  • spolupráce v rámci montážních týmů a realizace zakázek dle stanoveného harmonogramu
  • profesionální přístup a kvalita odvedené práce

Co očekáváme:
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • pečlivost a spolehlivost, dobrá pracovní morálka, proaktivní přístup
  • předchozí praxe v montáži oken a dveří výhodou
  • zkušenost práce s ručním i elektrickým nářadím
  • ŘP sk. B (sk. E výhodou)

Co nabízíme:
  • jistotu práce ve stabilní a zavedené společnosti (25 let na trhu)
  • zapracování a podporu zkušených kolegů
  • férový přístup
  • profesionální vybavení
  • motivační finanční ohodnocení

Pracoviště Moravskoslezský kraj.

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc - 5 týdnů
  • Jiné výhody - příspěvek na život. poj/penzijní připojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Blanka Hotáková z Baran-FMB, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.