Volné pracovní místo  Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 27 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SOU/SŠ
  • praxe v oboru 3 roky
  • řidičský průkaz min. sk. "B"
  • svědomitost, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu
  • samostatnost

Náplň práce:
  • provozní údržba chladicích zařízení
  • montáž, instalace a opravy součástí klimatizací a chladicích zařízení
  • připojování potrubí k zařízení šroubováním, nýtováním, svařováním nebo pájením na tvrdo

Nabízíme:
  • náborový příspěvek 30000 Kč
  • elektronickou stravenkovou kartu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na volnočasové aktivity

Kontakt: osobně, emailem, telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Naturální výhody - elektronická stravenková karta
  • Zvláštní prémie - náborový příspěvek 30000 Kč
  • Jiné výhody - příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2022

Máte zájem o nabídku Mechanici klimatizací a chladicích zařízení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Oleg Shchenov z DC assist s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.