Volné pracovní místo  Manažer pro vyhledávání nových zákazníků

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Identifikace a analýza potencionálních zákazníků.
  • Navazování a udržování dlouhodobých vztahů s novými a stávajícími klienty.
  • Vývoj a realizace strategií pro získávání klientů.
  • Vedení, jednání a uzavírání dohod.
  • Pravidelná analýza trhu a konkurenčního prostředí.

Požadavky:
  • Zkušenosti v oblasti prodeje nebo marketingu minimálně 2 roky.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost navazovat kontakty.
  • Schopnost samostatně plánovat a organizovat práci.
  • Vysoká míra zodpovědnosti a iniciativy.
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou.
  • Pokročilá znalost práce na PC.

Výhody:
  • Po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.
  • Firemní automobil pro služební účely.
  • Konkurenceschopný plat s bonusem za výsledky.
  • Mobilní telefon + notebook. Příležitost pro profesní a kariérní rozvoj.
  • Pohodlná kancelář v malebném prostředí.
  • Přátelský kolektiv a podpora na každém kroku.

První kontakt telefonicky v čase 7:00-15:00 hod na č. použijte odpovědní formulář - p. Kateřina Marková nebo na e-mail. adrese: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Manažer pro vyhledávání nových zákazníků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Marková z LUCK Company s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Manažer pro vyhledávání nových zákazníků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.