Volné pracovní místo  Lakýrník - operátor výroby v práškové lakovně

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu určitou.

PNáplň práce: příprava dílů k lakování, navěšování/svěšování lakovaných dílů, lakování elektrostatickou pistolí, kontrola, balení výrobků, úklid a údržba.

Požadavky: práce na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost a aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody: dobré mzdové podmínky, čtvrtletní a roční motivační odměny, příspěvek na penzijní pojištění po 1. roce, 25 dní dovolené, příspěvek na stravné a možnost závodního stravování přímo v areálu.

První kontakt osobně na adrese Rozšíčka 58, v pracovní dny 9.00-13.00 hod, telefonicky v pracovní dny 7.00-15.00 hod na č. použijte odpovědní formulář - Ing. Baka nebo na e-mail. adrese: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.12.2025

Máte zájem o nabídku Lakýrník - operátor výroby v práškové lakovně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Martin Baka, na základě plné moci z VSP Group, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lakýrník - operátor výroby v práškové lakovně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.