Volné pracovní místo  DevOps Medior/Senior

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 73 000–140 000 Kč / měsíc

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, použijte odpovědní formulář tel použijte odpovědní formulář

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost německého jazyka vítaná, min. 3 roky profesních zkušeností; Profesní prax: OS Linux, Ubuntu, virtualization management, console, bash script; GIT management of source code, Gitlab and setup CI/CD, principy kontinuální integrace a deploymentu, Amazon cloud platform, Kubernetes, AWS-Cli; IT infrastruktura (Virtuals, networks addressing) - remote access, IP protokoly, routing; Docker, Nginx, SQL; monitoring - Grafana, LOKI, PROMETHEUS, cADVISOR, ELK.
Pracovní náplň: analýza požadavků klienta, zpracování návrhu, automatizace, návrh řešení, samostatné řešení jednoduchých i komplexních úkolů, spolupráce na probíhajících projektech.

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2023

Máte zájem o nabídku DevOps Medior/Senior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nichole Trumpichová z SABO Mobile IT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DevOps Medior/Senior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.