Volné pracovní místo  chovatel a ošetřovatel skotu, koz a ovcí (dojiči)

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 560 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • ošetřování krav a telat,
  • dojení,
  • práce ve dvousměnném provozu - ranní (4:00-11:00 hod.) a odpolední (16:00-23:00 hod),
  • práce o víkendech a svátcích.

Požadujeme:
  • velmi dobrý vztah ke zvířatům,
  • práce na obdobné pozici je výhodou,
  • fyzická zdatnost,
  • časová flexibilita,
  • samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme:
  • prémie,
  • smlouva na 2 roky s možností prodloužení,
  • příspěvek na stravování

Kontakt na zaměstnavatele: pan Ing. Milan Boháč

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2022

Máte zájem o nabídku chovatel a ošetřovatel skotu, koz a ovcí (dojiči)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Milan Boháč, zootechnik z RenoFarma Záhoran, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku chovatel a ošetřovatel skotu, koz a ovcí (dojiči)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.