Volné pracovní místo  26 - ŘIDIČ

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup ihned nebo dle dohody
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici ŘIDIČE do našeho moderního provozu prádelny. Budeme rádi, když u nás budete rozvážet prádlo pro naše klienty.
NÁPLŇ PRÁCE: nakládání, rozvážka, vykládka a distribuce prádla ke klientům v rámci Jihočeského kraje - budete zodpovědní za včasnou a přesnou dovážku prádla ke klientům.
NABÍZÍME: - dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - práce pouze pracovní dny, mzdové ohodnocení: 21 400 Kč za zkrácený úvazek. Pracovní doba - nepravidelná cca 4 dny v týdnu (celkem 30 hodin týdně).
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
OSTATNÍ: - práce je vhodná pro OZP nebo OZZ - zkrácený úvazek.
POŽADUJEME: - fyzickou zdatnost, příjemné vstřícné vystupování, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů. Základní znalost práce na PC. Řidičský průkaz sk.B.
Uchazeče prosíme zaslat životopis na použijte odpovědní formulář - vybrané budeme kontaktovat.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2024

Máte zájem o nabídku 26 - ŘIDIČ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Linda Šupitarová, pracovník klientského servisu z KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 26 - ŘIDIČ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.