Volné pracovní místo  13 - PRACOVNÍK STROJNÍHO ÚKLIDU

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 22 670 Kč / měsíc

Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici PRACOVNÍK STROJNÍHO ÚKLIDU pro našeho významného klienta do potravinářského výrobního provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: strojní úklid s mycím strojem, vysávání záchytných van pod stroji, zametání, mopování, úklid kanceláří, sociálních zařízení (toalety).
NABÍZÍME: - dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - práce pouze pracovní dny, mzdové ohodnocení: 22 670 Kč. Pracovní doba - PO - PÁ 05:00 - 13:30 (začátek možno posunout na 6:00 - dle domluvy).
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
OSTATNÍ: - práce je vhodná pro OZP nebo OZZ.
POŽADUJEME: - fyzickou zdatnost, příjemné vstřícné vystupování, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Uchazeče prosíme zaslat životopis na použijte odpovědní formulář - vybrané budeme kontaktovat. Nástup ihned nebo dle dohody.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.6.2024