Volné pracovní místo  Vývojový TECHNOLOG - zpracování plastů | výjimečná nabídka!

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000 Kč / měsíc

Máme moderní technologie, dokonce i urychlovač částic a nyní potřebujeme experta na POLYMERY! Vyrábíme produkty, které jdou do celého světa, i třeba do kosmických programů, takže u nás se nudit nebudeš. Potřebujeme od tebe znalosti oblasti zpracování plastů, komunikativní angličtinu a chuť jít do toho s námi. Ozvi se!

Náplň práce:
  • budete mít na starosti důležitou výrobní technologii - zpracování plastu pro další výrobu
  • příprava technologických postupů
  • vývoj, hodnocení a vyjednávání s dodavateli
  • spolupráce napříč společností na zajímavých projektech
  • hodnocení kvality, nákup materiálu, analýzy

Požadujeme

  • VŠ chemického zaměření nebo příbuzné technické podmínkou
  • pokročilé znalosti oblasti zpracování plastů (polymery, extruze, vstřikování, atd.)
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • AJ komunikativní slovem i písmem
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • pružná pracovní doba
  • po zaučení možnost home office
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání
  • různé příspěvky (volnočasové, zdravotní péče, atd.)
  • zázemí silné společnosti s mezinárodním úspěchem
  • a mnohé další...

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vývojový TECHNOLOG - zpracování plastů | výjimečná nabídka!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Barbora Chaloupková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojový TECHNOLOG - zpracování plastů | výjimečná nabídka!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.