Volné pracovní místo  Výrobní ředitel-mzda až 80 000 Kč, HPP, benefity

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Hledáme výrobního ředitele pro naši společnost specializující se na výrobu interiérových dveří a zárubní! Máte zkušenosti s výrobními procesy, automatizací, štíhlou výrobou a jste inovativní? Pojďte s námi rozvíjet náš výrobní závod!

Jsme stabilní a rostoucí rodinnou firmu s 30letou historií. Máme novou výrobní halu s nejnovějšími technologiemi a naše produkty distribuujeme maloobchodně přes naše showroomy a také velkoobchodně po celé ČR.
Jaká bude vaše náplň práce:

  • Rozvoj výrobního závodu
  • Inovace, optimalizace a nastavení výrobních procesů
  • Zlepšování systému výroby a jejího layoutu
  • Zvyšování produktivity, plánování kapacit
  • Vedení a motivace cca 40členného týmu výroby
  • Výběr a implementace softwaru pro plánování výroby
  • Kalkulace nákladů a standardizace pracovišť
  • Udržení a řízení kvality výrobků

Požadujeme

Co od vás požadujeme:

  • Zkušenost na pozici výrobního ředitele
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s provozem štíhlé výroby a automatizací
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost výrobních informačních systémů (Helios výhodou)
  • Výhodou je znalost anglického nebo německé jazyka, které využijete při veletrzích nebo při jednání se zahraničními dodavateli technologií

Nabízíme

Co vám nabídneme:

  • Mzdové ohodnocení 65 – 80 000 dle zkušeností
  • Práci na HPP
  • Odměny při pracovních jubileích
  • Pracovní dobu 6:00 – 14:30
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenkový paušál 116,- Kč/den
  • Sick days
  • Příspěvky na dopravu
  • Peníze navíc na vaši dovolenou a Vánoce
  • Firemní akce-posezení, grilovačky
  • Kancelář v moderním prostředí nové výrobní haly
  • Místo práce: Hodonín

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Máte zájem o nabídku Výrobní ředitel-mzda až 80 000 Kč, HPP, benefity?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Blanka Sedlová z Novitim s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výrobní ředitel-mzda až 80 000 Kč, HPP, benefity

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.