Volné pracovní místo  VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ/-KA_administrativní podpora_Humpolec

Firma COBAP s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–36 000 Kč / měsíc

O firmě

COBAP s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2009. Realizujeme zdravé, chytré a efektivní budovy. Všechny obory TZB propojíme v jeden celek. Buďte u toho s námi.

Popis pracovní nabídky

CO VÁS ČEKÁ:
  • administrativní práce spojené se zakázkou (objednávky, poptávky, podklady pro fakturaci,…..)
  • tvorba seznamů předávací dokumentace, tisk a kompletace k předání
  • práce spojené se zakázkou v našem účetním a ekonomickém SW
  • objednávání materiálu a prací se souhlasem VEDOUCÍHO ZAKÁZKY
  • součinnost při tvorbě ekonomického plánu zakázky a následná správa tohoto dokumentu
  • reporty a další informace směrem k nadřízenému

Požadujeme

CO VÁM BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT:
  • ideálně SŠ vzdělání /SOU v oboru ekonomickém, stavebním, případně alespoň minimální praxe na podobné pozici výhodou
  • opravdu dobrá uživatelská znalost MS Office, konkrétně MS Word a MS Excel (denodenní použití)

Nabízíme

KDYŽ SE DOMLUVÍME:
  • čeká Vás férový přístup šéfa a přátelští kolegové
  • po nástupu Vás důkladně zaškolíme na danou pozici
  • dostanete všechny potřebné pracovní nástroje (notebook, telefon), abyste svou práci mohl/a vykonávat efektivně
  • preferujeme pracovní místo v Humpolci (event. v Praze, ale zaškolení probíhá v Humpolci - nutný ŘP!)

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ/-KA_administrativní podpora_Humpolec ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alena Kravarčíková z COBAP s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ/-KA_administrativní podpora_Humpolec

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.