Volné pracovní místo  Technolog SMT v moderním a čistém závodě

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Německá mezinárodní společnost, jež se zabývá přesnou výrobou elektrotechnických komponentů právě posiluje svým tým. Máme ty nejmodernější technologie, čisté a tiché pracovní prostředí. Přidejte se k nám a podílejte se na jedinečných projektech v automobilovém, lékařském, leteckém průmyslu nebo v oboru průmyslové automatizace.

Náplň práce:
  • Koordinace technologických postupů pro nové výrobky
  • Průběžná kontrola technologické výrobní dokumentace s cílem zajistit její aktuálnost
  • Příprava linky a změny modelu
  • Zahájení výroby, odstranění technologických problémů a optimalizace
  • Provádění údržby a upgradů

Co je potřeba mít / znát:
  • Střední nebo vyšší odborné vzdělání v technologickém oboru
  • Zkušenost s SMT osazovacími stroji (ideálně platformou ASM Siplace), sítotiskem a technologií reflowing
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz - skupina B
  • Výhodou jsou dlouholeté odborné zkušenosti v oblasti technologie výroby elektronických a elektromechanických sestav a systémů

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout:
  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Moderní výrobní technologie
  • Stabilní zázemí
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Práci v přátelském a čistém prostředí
  • Možnosti finančního i kariérního růstu
  • Firemní akce