Volné pracovní místo  Specialista nákupu (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, pružná pracovní doba

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Jsme předním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme specifická řešení pro vozidla od konceptů a prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový lídr na trhu nabízíme produkty nejvyšší kvality, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Nabízíme lákavé finanční ohodnocení spolu se širokou škálou zaměstnaneckých benefitů, které zahrnují:

  • Různé formy bonusů
  • 25 dní dovolené
  • E-benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Pokročilý anglický jazyk, německý jazyk výhodou
  • Znalost práce s MS Office
  • Znalost IATF 16949, ISO 14001 výhodou
  • Komunikativní a vyjednávací schopnosti

Náplň práce:

  • Vystavování poptávek dodavatelům
  • Tvoření objednávek, sledování plnění
  • Aktivní vyhledávání nových dodavatelů a vyjednávání výhodnějších podmínek
  • Řešení reklamací
  • Pravidelný reporting

Naše moderní pracovní prostředí je navrženo tak, aby podporovalo kreativitu, produktivitu a osobní rozvoj. Jsme přesvědčeni, že tato kombinace vytváří ideální podmínky pro vaši profesní a osobní excelenci.

Máte zájem o nabídku Specialista nákupu (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, pružná pracovní doba?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista nákupu (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, pružná pracovní doba

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.