Volné pracovní místo  Skladník (M/Ž)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 34 000 Kč / měsíc

Jsme předním partnerem pro naše zákazníky v oblasti distribuce energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme specifická řešení pro vozidla od konceptů a prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový lídr na trhu nabízíme produkty nejvyšší kvality, které jsou vždy o krok napřed.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení a široký balíček zaměstnaneckých benefitů, které zahrnují:

  • Různé formy bonusů
  • 25 dní dovolené
  • E-benefity
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba

Kromě toho vytváříme moderní pracovní prostředí, které podporuje kreativitu, produktivitu a osobní rozvoj.

Co požadujeme:

  • Zkušenost a znalost práce s VZV (Vysokozdvižný vozík)
  • Znalost skladových systémů je výhodou
  • Znalost interní logistiky/automobilového průmyslu je výhodou
  • Znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Zásobování výrobních linek
  • Práce se scannerem