Volné pracovní místo  Senior účetní

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Účetní a daňová společnost se sídlem v Praze-Vinohradech hledá do svého týmu novou posilu na pozici senior účetní.

Náplň práce:
  • vedení účetní agendy společností (mimo mzdové agendy)
  • zpracování účetních závěrek a daňových přiznání ve spolupráci s daňovým poradcem
  • komunikace s auditory, klienty, úřady
  • komunikace s klienty v souvislosti s jejich agendou
  • týmová spolupráce při řešení komplikovanějších účetních či daňových případů

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického nebo právního směru min. SŠ
  • zájem o účetnictví a daně
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • kladný vztah k informačním technologiím
  • komunikační schopnosti na dobré úrovni
  • znalost SW Money výhodou
Praxe v oboru účetnictví a daní min. 5 let.

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • různorodou dynamickou práci
  • pracoviště v centru Prahy
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • možnost kariérního postupu
  • velmi dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých výhod

Benefity:
  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 4-5 týdnů
  • sick days
bonusy/prémie
příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Těšíme se na Vaše životopisy.

Máte zájem o nabídku Senior účetní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Veronika Boháčová z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.