Volné pracovní místo  Sales a KA Manažer

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • komunikace s klíčovými zákazníky a budování nadstandartních vztahů
  • plnění obchodních plánů - cílů, obratů, aktivit
  • spolutvorba obchodní taktiky a strategie
  • akvizice nových zákazníků
  • řízení příležitostí, reporting z trhu
  • práce s cenou u zákazníka dle cenové politiky
  • udržování firemní kultury

Požadujeme

  • manažerské dovednosti s prokazatelnými výsledky
  • excelentní komunikační a organizační schopnosti
  • výborné reprezentační a obchodní dovednosti
  • přirozená autorita
  • zodpovědnost a flexibilita
  • orientace na zákazníka
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • zkušenost s mezinárodním obchodem výhodou
  • orientace v oboru autodílů výhodou

Nabízíme

  • auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon
  • notebook
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • vzdělávací program a ostatní běžné benefity
  • motivační hodnocení závislé na výsledcích práce
  • přátelské, profesionální a stabilní zázemí moderní firmy

Mzda dle výkonu 45 - 90 000,-Kč

Benefity:
Časová flexibilita
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Mobilní telefon
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podpora osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Služební automobil i pro soukromé účely
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Jiná sdělení

Úspěšná obchodní firma VAPOL CZ s.r.o. v oboru automotive vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sales & KA Manažer. Pokud tě baví obchod, rád cestuješ, budeš zastupovat naši společnost na třech trzích CZ, SK, HU. Jazykově ti pomůžeme, máme obchodníky jak na callcentru, tak v terénu. Naše obchodní portfolio je široké, spolupracujeme s významnými partnery jako Hyundaii CZ, SK, Bestdrive, Alza, Mall SK, SL, HU, Allegro a nově Kaufland, jsme na trhu dlouhodobě a stále hledáme nové cesty, kde naše produkty, hlavně autodoplňky, nabídnout. Podporou ti bude i naše MKT oddělení a IT. Nápovědou produktoví specialisté a zázemím callcentrum ve všech jazykových mutací. Zboží odesíláme do druhého dne z našeho moderního skladu. Více na našich webových stránkách CZ, SK a HU.

Máte zájem o nabídku Sales a KA Manažer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Hamplová, Dis. z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sales a KA Manažer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.