Volné pracovní místo  Provozní elektrikář

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Provádět údržbu výrobních zařízení
Poskytovat elektro podporu
Mít na starost odstraňování poruch ve výrobě
Odstraňovat poruchy na elektro zařízeních
Spolupracovat s kolegy a ostatními odděleními

Požadujeme

Máte elektrotechnické vzdělání a nevadí vám třísměnný provoz? Do středně velké výrobní firmy hledáme posilu elektro týmu. Potřebujeme platnou odbornou způsobilost v elektrotechnice (N. č. 194/2022 Sb.), praxe v oboru výhodou. Mzda 36-45 000 Kč + odměny, roční prémie. Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
Nástupní plat ca. 36-45 tis. Kč hrubého + odměny
13.plat
Roční prémie
5 týdnů dovolené
PS na dobu neurčitou
Odborné vzdělávání
Příspěvek na penzijko a na stravování
Věrnostní prémie
Místo výkonu práce: Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO ELEKTRO NABÍDKA? TAK NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE INFORMACÍ!

Máte zájem o nabídku Provozní elektrikář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Provozní elektrikář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.