Volné pracovní místo  Projektový manažer (M/Ž) - pružná pracovní doba, dovolená navíc

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsme jedni z předních výrobců plastových, polyuretanových a pryžových komponentů do automobilů, které zvyšují pohodlí a komfort vozidel. Vyrábíme součástky do automobilů světových značek.

Nabízíme:

  • Zajímavá kariérní příležitost v dynamickém mezinárodním prostředí.
  • Flexibilní pracovní doba, která vám umožní skloubit práci se soukromým životem.
  • Mzda, která roste s vašimi zkušenostmi a schopnostmi, a poskytuje vám uznání, které si zasloužíte.
  • Výhodné dotované stravování ve firemní jídelně, abyste si užívali chutná jídla bez starostí.
  • Navíc získáte extra dny dovolené, abyste si mohli načerpat energii a naplno si užili svůj volný čas.
  • A konečně, odměny za odpracované roky, které ocení vaše dlouholeté přínosy a věrnost.

Náplň práce:

  • Vedení projektového týmu, příprava plánu projektu.
  • Kontrola plnění plánu a plnění úkolů členů projektového teamu.
  • Přímá komunikace se zákazníky a interním týmem.
  • Příprava a organizace zákaznických auditů a návštěv v TGCZ.
  • Zajištění dodávky trialových dílů.
  • Zodpovědnost za kontrolu nákladů v předvýrobní fázi dle stanoveného rozpočtu.
  • Zajištění implementace změnových požadavků do výroby.
  • Zajištění revize dodané výkresové dokumentace.

Předpoklady:

  • Středoškolské vzdělání.
  • Praxe v automotive výhodou.
  • Nutná aktivní znalost AJ slovem a písmem.
  • Povědomí o normách IATF 16949, VDA 6.3.
  • Velmi dobrá znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny „B“.
  • Znalost NJ výhodou.
  • Znalost projektových metodik a/nebo certifikace výhodou.
  • Zkušenosti se zákaznickými požadavky v automotive výhodou.

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Projektový manažer (M/Ž) - pružná pracovní doba, dovolená navíc?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer (M/Ž) - pružná pracovní doba, dovolená navíc

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.