Volné pracovní místo  Projektový manažer (AJ)

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit plány projektů
Zpracovávat data a provádět kalkulace nákladů
Spolupracovat úzce s kolegy z oddělení nákupu a prodeje
Spolutvořit interní technické projekty
Dohlížet na dokumentaci na výrobu svazků
Mít na starost odhady a kalkulace časové náročnosti výroby
Podílet se na systému neustálého zlepšování
Provádět reporting z jednotlivých projektů

Požadujeme

Máte zkušenosti s řízením projektů a aktivní AJ (min. B2)? Do mezinárodní společnosti na Velkomeziříčsku hledáme posilu do projektového týmu pro nové i stávající projekty. Atraktivní plat 13x ročně, 7,5 hod. flexibilní zkrácená pracovní doba, 25 dní dovči, home office ad hoc.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavá různorodá práce
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Atraktivní mzdu + 13. plat
Flexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně
25 dní dovolené
3 dny sick days
Home office ad hoc
Příspěvek na stravování 107 Kč/den
Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
Příspěvek na volnočasové aktivity 4.000 Kč/rok
Příspěvek na životko / penzijko 800 Kč/měsíčně
Baby bonus při narození dítěte 49.000 Kč
Jazykové vzdělávání v pracovní době plně hrazené firmou
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO MANAŽERSKÁ POZICE Z OBLASTI PROJEKTŮ? SPOJTE SE S NÁMI A DOZVÍTE SE VÍCE.

Máte zájem o nabídku Projektový manažer (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.