Volné pracovní místo  Programátor/operátor CNC strojů - mzda 40 000 Kč

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Pro firmu zabývající se výrobou autoservisních zařízení přijmeme kolegu na pozici programátor/operátor CNC strojů.

Náplň práce:
Programování a obsluha CNC strojů (FV 30 CNC, Masturn, MAS 754)
Modelování a programování v Solidworks, HSM Works
Práce v silném a sehraném týmu, kde vás zaškolíme a vše potřebné naučíme

Požadujeme

Vyučení v oboru obráběč kovů nebo podobné (SOU nebo SŠ technického směru)
Znalost 3D modelování, tvorby programů
Znalost čtení technické dokumentace
Manuální zručnost, soběstačnost
Znalost AJ nebo NJ výhodou - nikoli podmínkou

Nabízíme

Práce v malém a přátelském kolektivu
Jednosměnný provoz, pondělí - pátek
Získání cenných znalostí a zkušeností
Dobrá dopravní dostupnost
Sleva na firemní výrobky a služby
Výborná dostupnost MHD

Pracoviště: 10 min. od konečné stanice metra A - Depo Hostivař, 5 min. tramvaj

Nástup: nejlépe ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Programátor/operátor CNC strojů - mzda 40 000 Kč?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jan Kejklíček z Fajn brigáda s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Programátor/operátor CNC strojů - mzda 40 000 Kč

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.