Volné pracovní místo  Pracovník občerstvení Burger King P- 1, P-4, P-8, P-9 a P-10.

O firmě

Personální agentura působící v České republice od roku 2007.

Přijmeme usměvavé šikovné kolegy a kolegyně do celosvětově známého řetězce rychlého občerstvení.

Praha 1 - Masarykovo nádraží, Praha 4 - Michle, Praha 8 - Florenc, Praha 9 - Horní Počernice a nově otevřená provozovna Praha 10 Štěrboholy.

Rádi vás vše naučíme a zaškolíme. Žádné velké požadavky nemáme, hledáme právě vás!!!! Neváhejte se nám ozvat. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a směny dle předešlé domluvy.

Náplň práce:
  • práce na pokladně
  • výdej nápojů a pokrmů
  • výpomoc v kuchyni a na place restaurace
  • kompletní úklid

Požadujeme

  • spolehlivost
  • úsměv na tváři a chuť pracovat
  • chuť učit se novým věcem
  • flexibilitu
  • pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • mzda - 140-150/hod. (výběr provozovny dle vašeho bydliště a časových možností)
  • směny: dle předešlé domluvy
  • možnost týdenních záloh
  • odměna za doporučení kamaráda
  • odměny za zaměstnance měsíce
  • kariérní růst- managerské pozice
  • zvýhodněné jídlo a pití
  • nástup možný ihned
  • příjemné pracovní moderní prostředí

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu posílejte své životopisy. Budeme se těšit na spolupráci a rádi Vám vše vysvětlíme, pro kontaktování použijte odpovědní formulář .

Máte zájem o nabídku Pracovník občerstvení Burger King P- 1, P-4, P-8, P-9 a P-10.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Karolína Horová z MSG Professional s.r.o.

Aktualizováno před pár minutami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník občerstvení Burger King P- 1, P-4, P-8, P-9 a P-10.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.