Volné pracovní místo  Přípravář / rozpočtář (M/Ž) - zajímavá mzda, odměny, příjemné prac. prostředí, kariérní růst!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–60 000 Kč / měsíc

Hledáme nového člena do našeho týmu! Pokud máte zájem o práci v oblasti přípravy a rozpočtování ve stavebnictví, pak jste na správném místě. Jsme česká stavební společnost s bohatou tradicí a specializací na pozemní stavby!

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční navyšování mzdy
  • Pravidelné odměny
  • Možnost kariérního růstu a jistota osobního rozvoje
  • 25 dnů dovolené
  • Zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi
  • Firemní akce
  • Přátelské pracovní prostředí a další výhody!

Náplň práce:

  • Spolupráce při přípravě výběrových řízení
  • Správa projektové dokumentace
  • Příprava a kontrola výkazu výměrů pro rozpočet
  • Spolupráce při výběru zhotovitelů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe alespoň 3 roky na pozici přípraváře nebo rozpočtáře pozemních staveb
  • Znalost programu KROS
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B

Pokud sdílíte naše cíle a hodnoty a jste připraveni přijmout výzvu, pošlete nám svůj životopis a připojte se k nám na cestě k budování úspěšné budoucnosti stavebnictví. Těšíme se na Vaší přihlášku!

Máte zájem o nabídku Přípravář / rozpočtář (M/Ž) - zajímavá mzda, odměny, příjemné prac. prostředí, kariérní růst!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Huk z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přípravář / rozpočtář (M/Ž) - zajímavá mzda, odměny, příjemné prac. prostředí, kariérní růst!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.