Volné pracovní místo  Pracovník reklamačního oddělení - mzda 190 Kč / hod.

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Do skladu v Jirnech u Prahy přijmeme pracovníka na reklamační oddělení.

Náplň práce:
  • manipulace se zbožím
  • práce s počítačem
  • jednosměnný provoz (ranní, 8 hodin), možnost práce přesčas

Požadujeme

  • věk minimálně 18 let
  • uživatelskou znalost PC
  • Český jazyk slovem i písmem

Nabízíme

  • mzdu 190 Kč / hod.
  • dlouhodobou spolupráci
  • dotované stravování na pracovišti
  • volné víkendy
  • možnost týdenních záloh
  • zajištění ubytování
  • dobrou dopravní dostupnost
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Pracovník reklamačního oddělení - mzda 190 Kč / hod.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Personální Oddělení z Fajn brigáda s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník reklamačního oddělení - mzda 190 Kč / hod.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.