Volné pracovní místo  POMOCNÝ PRACOVNÍK V RÝCHLOM OBČERSTVENÍ

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 55 000–60 000 Kč / měsíc

Voľné pracovné miesta pre pomocných pracovníkov pre motoresty, reštaurácie, benzínové pumpy, rýchle občerstvenia ktoré sa nachádzajú pozdĺž nemeckých diaľnic.

Náplň práce:
  • pomoc pri príprave teplých a studených jedál
  • príprava nápojov
  • pomoc v kuchyni
  • upratovanie reštaurácie
  • nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti
  • pracuje sa na 2 alebo 3 zmeny (podľa sezóny)
  • pracujete na Nemeckú pracovnú zmluvu

Požadujeme

  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (A2 - B1) vedieť komunikovať

Nabízíme

14,00 - 14,50 Euro brutto/hod

  • mzda je vyplácaná mesačne a to v 15-ty deň v mesiaci na bankový účet zamestnanca
  • požiadať o zálohu môžete a bude Vám vyplatená na konci pracovného mesiaca

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku skrze odpovědní formulář.

Máte zájem o nabídku POMOCNÝ PRACOVNÍK V RÝCHLOM OBČERSTVENÍ ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katarina Luokkanen z EUROPERSONNEL, s. r. o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku POMOCNÝ PRACOVNÍK V RÝCHLOM OBČERSTVENÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.