Volné pracovní místo  PLC guru WANTED!

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme šikovného PLC programátora pro řídící systémy, který se nebojí zastřešit celý projekt! Jsi to ty?
Dej nám o sobě vědět.

Náplň práce:
  • Komunikace s ostatními kolegu a jejich a podpora po celém světě
  • Programování linek PLC - Siemens S 7
  • Cestování po ČR i do světa
  • Práce se SCADA systémy
  • Komunikace se zákazníky při zjišťování zpětných vazeb

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí praxe jako programátor PLC - programování výrobních linek (Siemens S7)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport, kulturu a volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Příspěvek na stravování
  • Zahraniční pracovní cesty

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro PLC programátor, PLC vývojář, technolog, mistr ve strojírenství, programátor řídících systémů, pracovník v automatizaci, elektrotechnik, inženýr v informatice, ... Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku PLC guru WANTED!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Ondra z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PLC guru WANTED!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.