Volné pracovní místo  Plastický chirurg pro soukromou estetickou kliniku

Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Jsme soukromou estetickou klinikou a aktuálně patříme mezi nejvyhledávanější kliniky v České republice. Do svého týmu hledáme zkušeného a empatického plastického chirurga k posílení našeho týmu v oblasti estetické a rekonstrukční medicíny.

Náplň práce:
  • Provádění plastických chirurgických procedur v souladu s nejnovějšími standardy a technikami
  • Konzultace s pacienty ohledně jejich estetických a rekonstrukčních potřeb
  • Poskytování péče a sledování pacientů v průběhu a po operaci

Požadavky:
  • Platná lékařská licence
  • Prokazatelná praxe
  • Empatický přístup

Nabízíme:
  • Konkurenceschopný plat
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Přátelské pracovní prostředí s příležitostí spolupracovat s renomovanými odborníky v oboru
  • Možnost kariérního růstu
  • Vlastní PR

Máte zájem o nabídku Plastický chirurg pro soukromou estetickou kliniku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Nováková z Source & Academy

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Plastický chirurg pro soukromou estetickou kliniku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.