Volné pracovní místo  PHP nadšenec, co zná Symfony - Praha

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsi PHP programátor na volné noze? Pracuješ ve frameworku Symfony? To jsi náš člověk!
Ještě nyní před Vánoci se rádi potkáme s šikovným PHP vývojářem z Prahy a pokud si navzájem sedneme, spolupráci lze navázat dle Tvých časových možností.
Jsme menší rodinná firma, jednáme zde narovinu a fér. Jsme fandové nových technologií a umíme je využít ve prospěch našich klientů.
Naše práce nás baví a jsme v ní dobří. Opravdu.

Náplň práce:
  • budeš dělat to, co umíš - vývoj v PHPčku, využíváme primárně framework Symfony - verzi 4
  • budeš navrhovat APIčka
  • verzujeme zde v GITu
  • pracujeme zde na různých projektech, děláme například podpůrné systémy pro platební automaty, samoobslužné recepce, checkpointy atd.

Požadujeme

  • zkušenost s vývojem v PHPčku
  • znáš dobře framework Symfony 4
  • umíš navrhovat APIčka
  • zvládneš verzování v GITu
  • jsi samostatný a je na Tebe spoleh.

Nabízíme

  • máme tu rodinný kolektiv, tykáme si a nejsme žádná korporátní obluda
  • naši klienti jsou dlouhodobí spolehliví partneři, se kterými je radost pracovat
  • budeš zde pracovat se špičkami v oboru z řad konzultantů a dodavatelů (platební hw, banky, biometrie, zámkové systémy, ..)
  • HO můžeš určitě využít dle domluvy a potřeby
  • fér odměna
  • práce na IČO

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku PHP nadšenec, co zná Symfony - Praha?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PHP nadšenec, co zná Symfony - Praha

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.