Volné pracovní místo  Specialista logistiky

Firma HR PROfi
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 28 000–33 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro našeho klienta, pobočku velice úspěšné švýcarské rodinné výrobní společnosti, hledáme motivované a spolehlivé kandidáty na pozici Specialista logistiky. V této pozici budete zodpovědný/á za samostatnou manipulaci s veškerým zbožím vč. kontroly a rezervace v systému SAP a zajišťování souvisejících provozních logistických procesů.

Náplň práce:

  • Příjem zboží (včetně kontroly dokumentace)
  • Skladování zboží
  • Příprava zboží podle objednávek
  • Zadávání zboží do SAP
  • Vykládka / nakládka nákladních vozidel, zadávání dat do systému SAP
  • Zajisťování interní logistiky
  • Provádění inventur
  • Trvalé zlepšování dokumentů a procesů v celém logistickém řetězci
  • Zajišťování procesu neustálého zlepšování

Požadujeme

  • Znalosti logistiky (vzdělání SS, SOU)
  • Min. 3 roky praxe v logistice a skladovém hospodářství
  • SAP (MM & WM) / základní znalost MS Office
  • Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vysoký stupeň spolehlivosti při plnění úkolů až do jejich dokončení
  • Povědomí o kvalitě
  • Týmový hráč a odolnost vůči stresu
  • Schopný pracovat samostatně

Nabízíme

  • mzda dle praxe a včetně bonusů (až 33.000Kč)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracovní dobu 40 hodin týdně v jednosměnném provozu (7:00 – 15:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • variabilní složka mzdy až do výše 10% ze základní mzdy
  • 13 mzda (vyplácená v listopadu)
  • Příjemné, čisté a tiché pracovní prostředí, dobré spojení autobusem od stanice metra Černý Most

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Máte zájem o nabídku Specialista logistiky ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Ripcsik z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista logistiky

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.