Volné pracovní místo  .NET vývojář pro inhouse produkty na Azure!

Lokalita Břeclav a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Naše skupina odborníků se věnuje vytváření backendové části našich produktů, které fungují na platformě Azure. Tento backend se vyznačuje řadou API a background služeb. Je navržen tak, aby efektivně zvládal tisíce dotazů za sekundu.
Hledáme nadšeného vývojáře, který rád pracuje s novými technologiemi.

Náplň práce:
  • Vytváření a programování serverových služeb (API, background služby).
  • Práce na cloudové architektuře a její správa.
  • Prozkoumávání novinek v oblasti cloudových řešení.
  • Spolupráce s ostatními programátorskými skupinami.

Požadujeme

  • Znalost programovacího jazyka C#/.NET
  • Zkušenosti s MS SQL
  • Ochota učit se novým věcem

A co je výhodou?
  • Znalosti cloudové platformy Azure
  • Zkušenosti s Domain Driven Design
  • Praxe s agilními metodami

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Firemní kurzy a školení pro osobní rozvoj
  • Konkurenceschopný plat a bonusy
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Multisport karta pro přístup do fitness center
  • Týmové budování a firemní akce
  • Zdravotní péče a wellness programy
  • Kreativní prostředí s moderními technologiemi
  • Káva, čaj a snacky zdarma na pracovišti

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku .NET vývojář pro inhouse produkty na Azure!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku .NET vývojář pro inhouse produkty na Azure!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.