Volné pracovní místo  Nákupní specialista (M/Ž) - vhodné pro absolventy, možnost práce z domova, dovolená navíc

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

 Japonská nadnárodní společnost, která se specializuje na výrobu automobilových součástek a systémů.  Postupně jsme se vyvinuli v nezávislou společnost a dnes je jedním z předních světových dodavatelů komponentů pro automobilový průmysl.

Co nabízíme:

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností.
  • Dotované závodní stravování.
  • Dny dovolené navíc.
  • Roční bonus.
  • Odměny za odpracované roky.
  • Firemní soutěže.
  • Flexibilní pracovní doba.

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových dodavatelů.
  • Jednání s dodavateli o ceně, porovnávání cenových nabídek.
  • Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků a PPAP dokumentace.
  • Plnění finančních úspor u nakupovaného materiálu.
  • Reporting v oblasti dodavatelů, provádění ročního hodnocení dodavatelů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Praxe na obdobné pozici ve firmě certifikované dle ISO9001 nebo IATF16949.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Německý jazyk výhodou.
  • MS Excel – výborná znalost.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Pečlivost a zodpovědnost.

Máte zájem o nabídku Nákupní specialista (M/Ž) - vhodné pro absolventy, možnost práce z domova, dovolená navíc?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nákupní specialista (M/Ž) - vhodné pro absolventy, možnost práce z domova, dovolená navíc

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.