Volné pracovní místo  Manager pro ostrahu vrátnic a objektů ( OZP) - Praha

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 129–130 Kč / hodinu

O firmě

Naše společnost M&M Object Security s.r.o. byla založena v říjnu 2016. Vzhledem k naší široké oborové působnosti pracují u nás osoby se zdravotním postižením či se zdravotním znevýhodněním jak v chráněné dílně, tak na dalších pracovištích jako jsou např. vrátnice, recepce, kanceláře, dále naši zaměstnanci působí při ostraze staveb, objektů či prodejen, a to v rámci celé ČR.

Přijmeme zaměstnance do funkce: Manager na zkrácený úvazek( 5hod/den).
Práce je vyhrazena pouze pro osoby s OZP.

Náplň práce:
Jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty.
Mít na starosti stavby a objekty v regionu a jejich zaměstnance (plánovat směny, sjednávat pohovory nových uchazečů, přijímat zaměstnance...).

Požadujeme

Požadujeme:
  • potvrzení OZP ( I., II. nebo III. stupeň invalidity )
  • min. věk 18 let
  • řidičský průkaz skupiny B.
  • čistý trestný rejstřík
  • práce na PC (Excel, Internet, Microsoft word,...).
  • schopnost organizování práce, kontroly zaměstnanců, empatie, trpělivost
  • příjemné a profesionální vystupování, umět vést a řídit team...

Nabízíme

Služební automobil a telefon.
Flexibilní pracovní doba.
Nástup ihned.

Vhodné pro

OZP.