Volné pracovní místo  Konstruktér

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost JM Mechanika se specializuje na konstrukci a realizaci dodávek technologických celků od jednoduchých přípravků až po výrobní jednotky a linky. Současně nabízíme i dodávky samostatných konstrukčních prací.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • budete pracovat v mladém, dynamickém týmů projektantů a konstruktérů
  • vaší odpovědností bude zajištění konstrukce strojů a zařízení dle požadavků zákazníka.
  • v SolidWorks budete tvořit 3D a 2D návrhy dokumentace.
  • s týmem vývojářů se budete účastnit oživování strojů a nástrojů a analyzovat konstrukční řešení.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ strojírenské zaměření
  • zkušenosti s prací v SolidWorsk
  • znalost technické AJ
  • zkušenosti s konstrukcí podmínkou
  • vítáme flexibilitu a proaktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

Nabídneme Vám:

  • práce ve vysoce kvalifikovaném týmu konstruktérů a vývojářů
  • flexibilita pracovní doby je samozřejmostí
  • velmi dobré finanční zajištění
  • vysoký komfort práce v rámci technického zajištění

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.