Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Konstruktér - Nový Bydžov

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme Konstruktéra.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zajištění konstrukční dokumentace k novým výrobkům
  • tvorba modelu 3D v Creo 6
  • příprava výkresové dokumentace formy
  • návrh a tvorba výkresové dokumentace dle požadavků jednotlivých oddělení
  • zlepšovací návrhy
  • řešení rizik a problémů v projektu konstrukce formy a přípravků
  • provádění zpětné vazby, kontroly

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • výborná technická představivost
  • práce s PC programy pro tvorbu výkresové dokumentace
  • znalost práce s daty - Excel, ovládání MS office
  • AJ nebo NJ výhodou

NABÍZÍME

  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 180 Kč
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy (AJ, NJ, ČJ)
  • práci v moderním prostředí
  • možnost HO
  • kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Konstruktér - Nový Bydžov?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nela Vávrová z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér - Nový Bydžov

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.