Volné pracovní místo  JUNIOR REDAKTOR/KA NA slovenském trhu (I SE ZAŠKOLENÍM)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–43 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do našeho týmu hledáme redaktora/ku, který/á by se pohyboval/a na českém a slovenském mediálním, železničním a obchodním trhu.

Kdo jsme?
RAILTARGET je online železniční magazín, který se zaměřuje na dění ve střední a východní Evropě. K dispozici máme dva zpravodajské weby. První z nich je v češtině a zaměřuje se na dění v ČR a SR. Druhý web je v angličtině a informuje o událostech ve střední a východní Evropě.

Kromě informací ze světa obchodu a nových technologií se zaměřujeme i na více lifestylová témata, rozhovory, fotoreportáže i reportáže z eventů a konferencí.

Co vás čeká?
Základem Vaší pracovní náplně tak bude nejen psaní článků, ale i komunikace s mnoha zajímavými společnostmi a našimi klienty. Pravidelně budete také navštěvovat významné společenské události, tiskové konference, ale i zahraniční veletrhy. V této práci se rozhodně nemusíte bát stereotypu!

Požadujeme

Máte pochybnosti o této pozici, protože jde o činnost, se kterou máte malou nebo žádnou zkušenost? Právě proto prochází nový člen týmu intenzivním zaškolováním a je v neustálé komunikaci se svým mentorem, který mu pomáhá, aby na své pozici mohl získat zkušenosti.

To, co hledáme je člověk, který se nebojí se výzev a nedělá mu problém pravidelně jezdit za prací do Prahy na 2 dny v týdnu. Ideálně někdo sídlící v Bratislavě nebo okolí, aby byl nejzásadnějšímu kulturnímu dění co nejblíže a kde by pracoval zbylé 3 pracovní dny na homeoffice nebo se účastil eventů a konferencí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • slovenština (slovem i písmem), maďarština a další jazyky výhodou
  • anglický jazyk (úroveň B2) výhodou
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič, vlastní auto výhodou)
  • dobré komunikační schopnosti
  • reprezentativní vzhled
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • zkušenost z oboru žurnalistiky výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • práce plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • služební notebook a telefon
  • úhrada cestovních nákladů spojených s prací
  • pokud v Praze nemáte ubytování vlastní, jsme schopni Vám ubytování zajistit
  • finanční ohodnocení 1200 – 1750 EUR měsíčně
  • práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií skrze odpovědní formulář, budeme se těšit!

Máte zájem o nabídku JUNIOR REDAKTOR/KA NA slovenském trhu (I SE ZAŠKOLENÍM)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ilona Goby z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku JUNIOR REDAKTOR/KA NA slovenském trhu (I SE ZAŠKOLENÍM)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.