Volné pracovní místo  Junior Product Manager (m/ž) ve strojírenství

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro stabilní výrobně-obchodní společnost se zajímavým portfoliem produktů a služeb a atraktivním pracovním prostředím hledáme nového kolegu/ kolegyni. Jedná o jedinečnou příležitost nastartovat kariéru za podpory zkušeného týmu, v prostředí přátelské firemní kultury.

Popis pozice:
  • Spolupráce na projektech svěřené produktové skupiny
  • Komunikace se zákazníky
  • Technické poradenství
  • Práce s technickou dokumentací, zpracovávání nabídek
  • Marketingové aktivity
  • Spoluúčast na schůzkách s obchodními partnery

Požadujeme

Váš profil:
  • SŠ/ VŠ technické vzdělání - strojírenské nebo elektro
  • Předchozí praxe není podmínkou, ale velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost AJ, výhodou i NJ
  • Technické a analytické myšlení
  • Zápal pro nové věci
  • Pružnost, kreativita, schopnost rychle se učit

Nabízíme

  • Motivující základní mzda, pohyblivá složka dle dosažených výsledků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Prostor pro učení se, seberealizaci a profesní růst
  • Práce na high-tech projektech
  • Nabídka školení v Čechách i cizině
  • Velmi příjemná firemní kultura a bohatá škála zaměstnaneckých benefitů

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Junior Product Manager (m/ž) ve strojírenství?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Junior Product Manager (m/ž) ve strojírenství

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.