Volné pracovní místo  IT Analytik do centra Budějc! Nová pobočka, nová příležitost

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Chceš ovlivnit svět IT pomocí tvého analytického myšlení? My zase hledáme posilu na nově zařízenou pobočku v centru Budějc.
Já už inzerát napsal, je čas na tobě, abys šel trochu naproti a zaslal svůj životopis.

Náplň práce:
  • Tvým úkolem bude analyzovat požadavky našich klientů a konzultantů.
  • Následně vytvoříš nejvhodnější návrhy řešení na míru.
  • Součástí tvé náplně bude i spolupráce s týmy vývojářů spojená s prezentací tvých řešení.
  • Můžeš se realizovat na různorodých projektech. Od mobilního, přes enterprise, až po webový vývoj.

Požadujeme

  • Už máš jisté zkušenosti na analytických pozicích – IT analytik, konzultant apod.
  • Ovládáš anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Jsi schopný analyticky přemýšlet a máš smysl pro detail.

Čím nás ohromíš, ale je to výhodou?
  • Vystudoval jsi VŠ.
  • Přičuchnul sis k vývoji software.
  • Dorozumíš se německy.

Nabízíme

  • Kromě možnosti práce z domova (Home-office) a firemního paušálu ti poskytneme navíc možnost volných dnů dovolené.
  • Nabízíme také pružnou pracovní dobu.
  • Poskytneme ti možnost vzdělávání, jak tvrdých, tak měkkých dovedností v oboru IT i mimo něj.
  • A plno dalších zajímavých benefitů, o kterých se s tebou rádi pobavíme u pohovoru!

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tak co, chopíš se této příležitosti? Zašli svůj aktualizovaný životopis! Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku IT Analytik do centra Budějc! Nová pobočka, nová příležitost?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Analytik do centra Budějc! Nová pobočka, nová příležitost

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.